W21A

Splits

8.575km

Pos Name Club Time
1st Leida Williams ALT 106:17
2nd Ainsley Cavanagh WRT 141:42

M21A

Splits

10.250km

Pos Name Club Time
1st Brodie Nankervis EVT 84:39
2nd Stuart Lawrie ALT 95:11
3rd Jon McComb ALT 108:37
4th Dion McKenzie ALT 125:50
5th Jemery Day ALT 139:17

W10

Splits

1.575km

Pos Name Club Time
1st Zali McComb ALT 26:16
2nd Phoebe Gosnell ALT 26:23
3rd Liana Stubbs EVT 29:53

W12

Splits

2.725km

Pos Name Club Time
mp Madeleine Lucas CASUAL

W14

Splits

3.550km

Pos Name Club Time
1st Zoe Dowling WRT 49:44

W16

Splits

4.300km

Pos Name Club Time
1st Anna Dowling WRT 62:19

W16+B

Splits

3.550km

Pos Name Club Time
1st Kate Lucas ALT 42:39
2nd Sue Mount ALT 63:45
3rd Diana Cossar-Burgess ALT 68:30
4th Jane Calder ALT 73:50
5th Caitlyn Webb CASUAL 81:38

W17-20

Splits

7.375km

Pos Name Club Time
1st Rebecca Butler ALT 120:59
2nd Rebecca Phillips EVT 126:07
mp Emma Campbell ALT 133:33

W35+AS

Splits

4.300km

Pos Name Club Time
1st Alison Stubbs EVT 61:15
2nd Liz Canning WRT 80:55
3rd Liz Butler ALT 92:27

W40

Splits

5.975km

Pos Name Club Time
1st Rachel Gosnell ALT 114:16

W45

Splits

5.975km

Pos Name Club Time
1st Sue Hancock WRT 70:13
2nd Carol Phillips EVT 102:58
3rd Andrea Schiwy ALT 117:16

W50

Splits

5.975km

Pos Name Club Time
1st Christine Brown EVT 91:19
2nd Rosie Rutledge ALT 100:34
3rd Judy Davis ALT 117:27
4th Jane Cusick ALT 135:31
5th Elizabeth Bicevskis ALT 138:54

W55

Splits

4.300km

Pos Name Club Time
1st Jan Hardy ALT 103:44

W60

Splits

4.300km

Pos Name Club Time
1st Barbara Tassell ALT 78:23
mp Adele Winslow ALT 86:43

W65

Splits

4.300km

Pos Name Club Time
1st Helena Griggs ALT 76:25
2nd Valerie Brammall EVT 83:57
mp Pat McGuire WRT 132:20

W70

Splits

4.300km

Pos Name Club Time
1st Mary Hawthorne WRT 131:20

M10

Splits

1.575km

Pos Name Club Time
1st Ethan Stubbs EVT 18:49
2nd Jett McComb ALT 24:56
3rd Thomas Gosnell ALT 34:36

M12

Splits

2.725km

Pos Name Club Time
1st Jed Fleming EVT 41:12

M14

Splits

3.550km

Pos Name Club Time
1st Oisin Stronach ALT 31:39
2nd Bryce Fleming EVT 48:35

M16+B

Splits

3.550km

Pos Name Club Time
1st Tony Mount ALT 49:56
2nd Rob Hunter ALT 65:59
3rd Brad Hall CASUAL 79:46
4th John Tulk CASUAL 81:35

M17-20

Splits

8.575km

Pos Name Club Time
1st Louis Coad WRT 107:29

M21AS

Splits

7.375km

Pos Name Club Time
1st Jarrah Day ALT 100:23
2nd Matthew Cohen CASUAL 113:43
3rd Ashley Nankervis EVT 117:00

M35+AS

Splits

4.300km

Pos Name Club Time
1st Randall Hope WRT 56:19
2nd Simon Stubbs EVT 72:42
3rd Bill Butler ALT 75:33
4th Greg Hawthorne WRT 75:41
5th Dirk Nankervis EVT 77:00
6th Roscoe Taylor ALT 78:01

M45

Splits

7.375km

Pos Name Club Time
1st Gary Carroll ALT 137:59

M50

Splits

7.375km

Pos Name Club Time
1st Darryl Smith WRT 76:57
2nd Nigel Davies EVT 103:59

M55

Splits

5.975km

Pos Name Club Time
1st Bert Elson ALT 70:06
2nd Ian Rathbone WRT 86:15
3rd Peter Cusick ALT 124:52
4th Mark Hey WRT 130:39
mp Mark Buckerfield ALT 97:52

M60

Splits

5.975km

Pos Name Club Time
1st Mike Calder ALT 72:41
2nd Peter Shaw ALT 74:03
3rd Graham Sargison ALT 113:45
4th Julian Roscoe ALT 118:58
5th Martin Bicevskis ALT 179:22

M65

Splits

4.300km

Pos Name Club Time
1st Jim Laver ALT 62:18
2nd Wayne Griggs ALT 82:16
3rd John Brammall EVT 84:32
4th Ross Kelly ALT 95:48

Open 2

Splits

8.575km

Pos Name Club Time
1st Justin Woolford WRT 90:26

Open 3

Splits

7.375km

Pos Name Club Time
1st Isobel Cusick ALT 141:25

Open 4

Splits

5.975km

Pos Name Club Time
1st Kim Carroll ALT 92:52

Open Easy

Splits

2.725km

Pos Name Club Time
1st Nicole Bryan CASUAL 57:38
mp Fiona Baillie ALT 67:28